قوانین و مقررات

کاربر گرامی ، عضویت در این سایت به معنی پذیرفتن قوانین و مقررات ذیل توسط بوده و همچنین کاربر (حقیقی - حقوقی) میپذیرد که مرتبا این صفحه را بررسی نموده تا در جریان آخرین تغییرات آن قرار گیرد متذکر میشویم تغییرات قوانین و مقررات سایت تنها و تنها از طریق همین صفحه اطلاع رسانی میگردد و هیچ گونه اطلاع رسانی دیگری اعم از ایمیلی و ... صورت نخواهد پذیرفت.

 

- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد کلیه تغییرات موارد و قوانین و محتوا مطرح شده ذیل اکنون و در آینده بدون هیچ گونه اعتراضی مورد قبول و تایید وی میباشد .

 

 - کلیه کاربران و مراجعین سایت متعهد میگردند تحت هیچ شرایطی محتوا(متون ، قیمت و ...) ارائه شده در سایت را منبع یا مرجع یا مبنا معاملات خود قرار نداده و میپذیرند که ممکن است کلیه محتوا ارائه شده غلط یا دارای نقص باشند. بنابراین هرگونه فعالیت معاملاتی کاربر در هر بازاری تماما بر عهده شخص کاربر(یا معامله گر یا سهامدار) میباشد . 

 

-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد هرگونه کپی‌برداری و اشتراک گذاری محتوا سایت نیازمند اخذ مجوز کتبی است.

 

- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد عضویت طلایی در این سایت برای اجازه دسترسی به برخی محتوا آموزشی - تحلیلی در سایت است .

 

- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد تحلیل‌های ارائه شده بر اساس ارزیابی تیم هابیت میباشند و تنها اعضا به این تحلیل‌ها دسترسی خواهند داشت.

 

- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد هزینه اشتراک دریافتی مربوط به آموزشها و تحلیل های ارائه شده توسط تیم هابیت بوده و هزینه‌ ای بابت ارائه اطلاعات قیمت از کاربران اخذ نمی‌شود.

 

-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد ارائه تحلیل‌ها برای همه اعضا به صورت مدت‌دار بوده و در نتیجه سایت میتواند در قسمت نظرات صرفا به نظراتی که می‌توانند برای حداقل بخشی از مخاطبین مفید باشد پاسخ می‌دهد و یا به هیچ کدام پاسخ ندهد.


- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که مدیران سایت هیچ الزامی در پاسخ به سوالات و نظرات وی نخواهند داشت.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که عواقب هرگونه تصمیم گیری و سرمایه گذاری بر اساس کلیه محتوا سایت اعم از تحلیلها ، نظرات کاربران ، فیلترهای سایت ، اخبار بورسی و ... تماما بر عهده وی بوده و هیچ گونه مسئولیتی اعم از مالی ، حقوقی و ... در زمان حال و آینده متوجه مدیران سایت نخواهد بود و اعضا حق طرح هیچگونه ادعا و دعوی علیه مدیران سایت در هیچگونه مرجع قضائی یا حقوقی یا دولتی و ... را نخواهند داشت


- کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد بخش تحلیلهای ویژه به بررسی سهام پر پتانسیل از دیدگاه سایت ( شامل تحلیل تکنیکال و تحلیل بنیادی و محدوده مناسب ورود و خروج از سهم) میپردازد و تحت هیچ شرایطی پیشنهاد خرید یا فروش در خصوص سهم یا سهام مطروحه ارائه نمی نماید لذا هرگونه سود یا زیان ناشی از سرمایه گذاری اعضا در کلیه سهام تحلیل شده در این سایت تماما بر عهده ایشان (اعضا سایت) بوده و کلیه کاربران سایت با عضویت در این سایت حق هرگونه ادعا ضرر یا زیان یا انتقاد یا شکایت در خصوص کلیه محتوا و تحلیلهای سایت را در هر زمانی از خود سلب مینمایند.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد حق هیچگونه اعتراض یا طرح دعوی در هیچگونه مرجع حقوقی یا دولتی یا خصوصی در مورد نواقص کلیه محتوا و تحلیلهای سایت در زمان حال و آینده نخواد داشت.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد حق هیچگونه اعتراض یا طرح دعوی در هیچگونه مرجع حقوقی یا دولتی یا خصوصی در مورد اشتباه بودن یا عدم پیش بینی صحیح محتوا و فیلترها و تحلیلها اعم از تکنیکال یا بنیادی و ... ، را نخواهد داشت و ممکن است خروجی محتوا یا تحلیلها یا فیلترهای ارائه شده در سایت بی دلیل یا با دلیل درست نباشند.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که ممکن است خروجی نهایی محتوا و تحلیلها و فیلترهای ارائه شده با توجه به شرایط اقتصادی ، سیاسی ، تحریم ، نواقص برنامه نویسی ... طبق مسیر یا پیش بینی مطرح شده توسط سایت در حال و آینده نبوده و یا به هر دلیلی اشتباه باشند لذا هرگونه تصمیم گیری و سرمایه گذاری بر اساس موارد فوق الذکر بر عهده شخص سرمایه گذار خواهد بود.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد شرعا و اخلاقا و قانونا از اشتراک گذاری کلیه محتوا سایت با اشخاص حقیقی یا حقوقی ثالث پرهیز نماید و تشخیص این مورد بر عهده و صلاح دید مدیران سایت هابیت بوده که در صورت مشاهده میتوانند دسترسی وی را به سایت قطع نموده و اعضا حق هرگونه اعتراض یا طرح دعوی در هیچگونه مرجعی را نخواهند داشت.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که در صورت منصرف شدن از خرید عضویت طلایی ، هیچگونه وجهی به وی عودت نخواهد شد و حق هرگونه اعتراض یا طرح دعوی در کلیه مراجع حقوقی یا دولتی یا ... را از خود سلب مینماید.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که مدیران سایت میتوانند در هر زمانی بدون ارائه توضیح یا دلیل و به صلاحدید خود دسترسی وی یا کلیه اعضا را به سایت هابیت سرمایه برای مدت کوتاه یا همیشه قطع نمایند.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که مدیران سایت میتوانند بدون ارائه توضیح یا دلیل اقدام به از دسترس خارج کردن سایت برای مدت نامعلوم یا همیشه نموده و کاربر حق هرگونه اعتراض یا طرح دعوی در کلیه مراجع حقوقی یا دولتی یا ... را از خود سلب مینماید.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که در مواردی که اینترنت کشور در برخی یا تمام مناطق قطع می گردد ، مدیران سایت الزامی به فعالیت سایت نخواهند داست.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد سایت هیچگونه سیگنال خرید و فروشی به کاربران نخواهد داد و مهر تایید بر هیچ تحلیل یا فیلتر یا خبر و .... نخواهد داشت، تمامی پیش بینی ها و تحلیل هایی که در سایت ثبت شده اند صرفاً نظرات شخصی سایت بوده و هیچ مسئولیتی را در قبال محتوا و تحلیلها و ... خود نمی پذیرد.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که سایت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص اعداد، ارقام، قیمت‌ها و نمودارهای سایت به عهده نخواهد گرفت. برای اطلاع دقیق از قیمت ها به سایت های مرجع مورد تایید سازمان بورس یا فرابورس مراجعه نمایید.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که سایت مسئولیتی در صحت و سقم و درستی تحلیلها، پیش بینی ها و کلیه محتوا ارائه شده ندارد.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال تحویل به موقع اس ام اس و ایمیل های سیستم ندارد. از این رو کاربران جهت دسترسی به محتوا سایت میتوانند به موقع سایت را چک کرده و پیگیر محتوا ارائه شده باشند.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد حق اعتراض نسبت به محتوا غلط نخواهد داشت و هر کاربر مسئول خرید و فروش های شخصی خود است.


-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد قبل از هرگونه تصمیم گیری بر اساس محتوا سایت (اعم از اخبار ، آموزش ها ، تحلیلها و ... ) باید تمام جزییات آن را شخصا بررسی نمودهو مسئولیت هرگونه سرمایه گذاری بر اساس محتوا ارائه شده بر عهده وی است.

 

-کاربر با عضویت در این سایت میپذیرد که منبع اصلی ارتباطی تنها سایت ( habitsarmaye.com ) بوده و هرگونه مسئولیت ارتباط با شخص یا اشخاص ثالث که خود را نماینده این سایت معرفی میکنند بر عهده کاربر میباشد

 

در پایان امیدواریم مطالب و محتوا آموزشی ارائه شده مورد استفاده همه عزیزان و فعالان بازار سرمایه قرارگیرند. موفق باشید 

© کلیه حقوق متعلق به هابیت سرمایه می باشد . (قوانین و مقررات)